pondělí 7. dubna 2025
Březen u třeťáků
neděle 6. dubna 2025
Jak se má řeřicha v I. třídě?
čtvrtek 3. dubna 2025
Aprílový den bez aktovek
V úterý 1. dubna se stalo něco těžko uvěřitelného. Většina dětí ráno zjistila, že se jim záhadně ztratila aktovka. Nezbylo nic jiného, než improvizovat a vzít si první věc, co byla po ruce. Podívejte se do galerie, jak si s tím poradili.
neděle 30. března 2025
Noc s Andersenem v I. třídě
Školní kolo Matematického klokana
pátek 28. března 2025
Zápis k povinné školní docházce v ZŠ
Kontakt ohledně rozpisu na paní učitelku Josefíkovou: josefikovam@zshn.cz
Nocování v knihovně aneb Jak druháci zachraňovali Peťku
Vodní svět
středa 26. března 2025
Noc s Andersenem u třeťáků
pátek 21. března 2025
Jedeme grafy
pondělí 17. března 2025
Návštěva předškoláků v I. třídě
Předškolákům přejeme hodně úspěchu u zápisu do I. třídy.
pondělí 10. března 2025
Tvoření v krabicích
úterý 4. března 2025
Schůzka pro rodiče předškoláků
pondělí 3. března 2025
Únor u třeťáků
A co vzkazují naši blízcí (rodiče a prarodiče) budoucí generaci dětí? Mějte se rádi. Užívejte si dětství. Chovejte se k sobě slušně. Nebuďte líní přemýšlet. Važte si sebe a druhých. Mějte více pokory a vděčnosti. Buďte co nejvíce venku. Sportujte a jezte skutečné jídlo! Choďte ven. Choďte více ven a neseďte doma u počítače a u telefonu. Přestaňte "olizovat" display telefonu a běžte ven!
Družinový karneval
Těsně před jarními prázdninami jsme uspořádali ve školní družině maškarní karneval. Děti si postupně připravovaly masky. Práce se jim dařila, tak se těšily, jak si v nich pěkně zvesela zatancují. V ranní družině si nafoukly balónky a společně si vyzdobily tělocvičnu. Přinesly si také maškarní oblečení a karnevalové odpoledne mohlo začít. Za skvělého hudebního doprovodu se děti perfektně bavily. Soutěžily, tancovaly, zpívaly a předváděly své masky. Konečně bylo ve škole veselo. Všechny masky získaly odměnu, stejně jako vítězové nejrůznějších soutěží. Děti byly spokojené a vůbec se jim nechtělo domů. Bylo to moc příjemné odpoledne. Děkujeme všem, že se na karneval připravili a už se těšíme na další podobnou akci.