úterý 19. prosince 2023

Školní pincaři zakončili rok 2023 turnajem

Vánoční turnaj ve stolním tenisu se konal v pátek 15. prosince. Zúčastnilo se ho 11 dětí napříč všemi ročníky. Nejprve museli všichni pokořit překážkovou dráhu s míčkem na pálce. Zde si nejlépe vedla Mája Warchilová ze 3. třídy, která časem 19 sekund porazila čtvrťáky Tomáše Bodiše (19,31sekund) a Libora Kadlčka (22,47 sekund). Za nimi následovalo pole zbývajících soutěžících. Hlavní soutěž – turnaj ve stolním tenisu, který probíhal systémem každý s každým, se poněkud protáhl a musel se dokončovat i v pondělí tak, aby byly odehrány všechny zápasy. Každému hráči se podařilo vyhrát aspoň dva zápasy. Největším překvapením byla výhra malé Nikolky z 2. třídy nad páťákem Davidem. V turnaji si nejlépe vedl čtvrťák Tomáš Bodiš, který vyhrál všechny své zápasy a obsadil tak 1. místo. Následoval ho Libor Kadlček, taky čtvrťák, který prohrál jediný zápas právě s Tomášem. Na 3. místě se umístili Martin Kadlček z 2. třídy a páťák David Janća se sedmi výhrami a třemi prohrami. Umístění dalších hráčů: 4. místo Mája Warchilová, 5. místo Jakub Bobčík, 6. místo Štěpán Janča a na 7. místě se umístili se shodným počtem bodů Nikolka Milošová, Karolínka Zobková, Ali Zelo a Tobiáš Hruda. Všichni účastníci obdrželi hodnotné ceny věnované Českou asociací stolního tenisu, se kterou udržuje naše škola nadstandartní vztahy.