pondělí 11. června 2018

Červen ve znamení sportovního zápolení

Naši žáci se zúčastnili Atletických závodů školních družin na stadionu Lapač v Uherském Brodě. Závody se konají každým rokem a žáci si zde mohou porovnat své sportovní výkony s výkony žáků z ostatních školních družin v rámci okrsku. Tentokrát se nám opravdu dařilo. Naše děti se snažily a bojovaly ze všech sil. Nebylo to vůbec snadné, protože běhat a závodit v poledních 30-ti stupňových teplotách je  velice náročné a vyčerpávající. .
Přivezli jsme celkem 5 medailí. První místo získala Kateřina Sára Zelo, ze 3. třídy,  v hodu kriketovým míčkem. V kategorii 2. tříd. získal 1. místo  Mirek Horsák v běhu na 50 m a ve skoku dalekém se umístil na 3. místě. Rovněž Aneta Zimčíková, vybojovala v kategorii 2. tříd krásné 3. místo ve skoku dalekém.  V běhu na 50 m obdržel za svůj výkon 3. místo, žák 5. ročníku, Jindřich  Dufka. Moc gratulujeme a děkujeme všem našim závodníkům za účast a skvělou reprezentaci školy.